Vyhledávání

Kontakt

Dětské studio Krtečkov
Dubová 928
Buštěhrad
27343

777882072

dskrteckov@seznam.cz

 

O nás

 

V naší herně nabízíme hlídání rodinného typu. Naším cílem je během hlídání dětí zajistit plnohodnotný program pro děti do 6 let. Hernu mohou děti navštěvovat každý všední den kdykoliv od 7.30 do 16.30 hodin. Pestrý program probíhá bez účasti rodičů.

 

Chápeme, že každé dítě potřebuje individuální přístup, proto pracujeme s malými skupinkami dětí (celkový maximální počet dětí v herně je 10). Na rozdíl od státního zařízení jsou skupiny malé, tak, aby nabízený program i veškerý čas věnovaný dětem odpovídal co nejvíce domácímu prostředí.

Hlídání probíhá v prostorách rodinného domu se zahradou v nové zástavbě na Buštěhradě. Pro děti je zde k dispozici vybavená herna a za příznivého počasí prostorná zahrada (s pískovištěm, hračkami a obří trampolínou).

Denně připravujeme dětem zajímavé programy, které jsou zaměřeny na celkový rozvoj dítěte: cvičíme, hrajeme si, zpíváme a děti se formou hry seznamují i se základy angličtiny. Práce s dětmi je metodicky řízena dle vývoje dětí s ohledem na jejich věkovou skupinu.